line decor
    
line decor
   
 

Aktualizácia: 30. 11. 2011

Dňa 19. 11. 2011 sa konala MVP v Nitre, kde posudzovala zahraničná rozhodkyňa z Ruska pani Nokonorova Tatiana. Na výstave sa predstavilo zopár našich odchovancov ako Marcus, Lapaj a Kilix Fa-dy. Majiteľom veľmi pekne ďakujem za reprezentáciu chovateľskej stanice a prajem ešte veľa takých výstavných ako i pracovných úspechov.
Marcus Fa-dy výb.2-dl.štendard.jazv.
Lapaj Fa-dy výb.1.CAC,CACIB-jazv.dl.štandard
Kilix Fa-dy výb.1,CAC,CACIB-jazv.dl.králičí

Kamelot z Chotára-výb.1,CAJC-hrub.trpazl.jazvečík

Aktualizácia: 14. 11. 2011

Dňa 12. 11. 2011 sa konala v Špiskej Novej Vsi Špecialna výstava čiváv a papillonov. Túto výstavu posudzoval pán rozhodca Imrich Sopko. Naše psi sa mu páčili a papillon Nabucco Fa-dy v tr.dorastu zíslak známku Veľmi nádejný 1 a náš phaléne Owen vom Maindreieck v získal v tr.otvorenej výborný1,CAC.

Nové fotky našich malých Phaléňákov :-) Dvaja psíkovia čakajú na svoj nový domov :-)

Aktualizácia: 26. 10. 2011

Dňa 12.10.2011 sme privítali náš prvý vrh šteniat plemena phaléne dva psi a dve sučky ponesú si mená Orlando,Oberon,Orestea,Oriane.

rodičia:

Chiquitta Fa-dy Xus Delhi ´s DABLLER 

Aktualizácia: 06. 10. 2011

Dňa 02. 10. 2011 sme sa vybrali na výlet do susedného Maďarska. Výstava sa konala v Komárome, hneď za našimi hranicami štátov. Túto výstavu mám veľmi rada, pretože sa koná v kránom prostredí vojenských kasární. Počasie nám vyšlo na jednoku, na október bolo krásne slnečno. Na túto výstavu som si prihlásila len dvoch psov a to jazvečíka - Morfeus Fa-dy a nášho nového člena Phálenáka Owena vom Maindreieck . Morfeus získal VD ale zato naše pháleňátko získalo V1, CAC, CACIB a BOB, jeho prvá výstava a taký veľký úspech :-) Na tejto výstave sa predstavila aj naša odchovankyňa Fortuna Fa-dy, ktorá získala V1, CAC, CACIB, BOB . Získaním CACIB-u ukončila podmienky pre udelenie titulu INTERCHAMPION. Majiteľom srdečne gratulujem :-)

V tento istý deň sa náš Kamelot z Chotára predviedol na skúškach v brlohárení, pod vedením svojej cvičiteľky, ktorej veľmi pekne ďakujem za predvenie Kamiho na týchto skúškach. Kamelot získal na brlohárskych skúškach 1.cenu.

Aktualizácia: 12. 09. 2011

Dňa 10.9.2011 som sa s priateľkami Zuzkou,Vierkou,Katkou a Vierkinou dcérou zúčastnili s malou skupinkou 13 psíkov/takže plné auto/milej akcie,ktorú usporiadal klub chovateľov tohoto plemena v Čechách Akcia sa konala na Morave pri Hodoníne  nazvaná Deň malého kontinentálneho španiela  konalo sa to v kynologickom areály Mutěnice-veľmi pekná a vydarená akcia,v príjemnom prostredí za pekného počasia..zišlo sa tu mnoho milovníkov tohoto krásneho plemena,s Čiech,Moravy,Slovenska,Rakúska..Nešlo o "život",ale o príjemne strávený deň s výbornými ľuďmi,v dobrej nálade....a s našími štvornohými
miláčikmi....super akcia...viď.foto
.

za krásne fotky ďakujem Zuzane Nouzákovej

Naša psia rodina sa rozrástla o nového člena plemena Phaléne,Owen vom Maindreieck import Nemecko, sme veľmi radi, že obohati našu chovateľskú stanicu.

Dňa 13.8.2011sme uskutočnili dlho očakávané krytie našej phaléne Chiquitty v Nemecku s krásnym phaléne psom Xus Delhi ´s DABLLER  majiteľka Alexandra Moller, kennel vom  MAINRAIECK - Nemecko.

V dňoch 20. a 21. 08. 2011 sa konala Medzinárodná výstava psov v Bratislave. Na tejto výstave sa predstavili naši 2 odchovanci a to Kilix Fa-dy, ktorý získal 2 x CAC, 2 x R.CACIB a Meggy Fa-dy, ktorá sa zúčastnila výstavy iba v nedeľu a odniesla si výstavné ocenenie V1, CAJC. Majiteľom moc gratulujem a prajem ešte veľa takých výstavných úspechov.

Aktualizácia: 30. 07. 2011

Dňa 23. 07. 2011 som sa zúčastnila Medzinárodnej výstavy psov vo Veľkwj Ide na Východnom Slovensku. Výstava sa konala v krásnom zámockom parku, za krásneho slnečného počasia. Konečne po dlhej dobe nepršalo :-) Jazvečíkov posudoval slovenský rozhodca Stanislav Bučko. Našu chovateľkú stanicu reprezentovali 4 zástupcovia. Niektorým sa darilo viac, niektorým menej. V záverečných súťažiach sa nám darilo s Kamelotom, ktorý získal BOG I.

Morfeus Fa-dy - tr. mladých - Výborný 2

Meggy Fa-dy - tr. mladých - VD

Luna Fa-dy - tr.stredná - Výborná 1, CAC, R.CACIB

Kamelot z Chotára - výborný 1, CAJC, BOB a BOG I.

Aktualizácia: 25. 06. 2011

Nové fotky NABUCCO FA-DY - papillon

Dňa 19.6.2011 sa v Prahe konala svetová výstava jazvečíkov WUT 2011,VýSTAVA bola výborne zorganizovaná,vo veľmi príjemnom a priateľskom prostredí výstaviska v Letňanoch.V ôsmich kruhoch sa predviedlo 488 jazvečíkov z celej Europy aj Ameriky. Plemeno jazvečík dlhosrstý štandardný bolo zastúpene 68 JEDINCAMI,kvalita predvedených jedincov bola vysoká a naše štyry jazvečíky orfeus,Meggy,Luna a Fortúna sa tu nestratili.Posudzoval pán Andreas Tornau z Nemecka, jeho príjemné vystupovanie a veľmi profesionálny prístup k vystavovaným psíkom vplývali na výbornú atmosféru počas celého posudzovania v kruhu.Naše psíky si odniesli výborné posudky ba aj cenné tituly:
Morfeus Fa-dy trieda mladých psy -výborný
Meggy Fa-dy trieda mladých suky-výborný
Luna Fa-dy tr.stredná -výborná 2,R.CAC
Fortúna Fa-dy tr.otvorená-výborná 1.CAC
Luna a Meggy v súťaži o naj plemeníka výstavy reprezentovali svojho otca WW Derrich du Chene Daniele,ten v tejto súťaži so svojimi šiestimi predvedenými dcérami skončil na krásnom druhom ieste! Gratulujeme Hanke Spalovej aj k ďaľším úspechom na tejto výstave /Grey Amery junior svetový víťaz,Clarisa Amery svetový víťaz,Corry Amery výb1,CAC...ATĎ/ A hlavne ďakujem za možnosť využiť jej kvalitných chovných psíkov v našom chove a tým chov skvalitniť...Ešte raz ďakujem.

Aktualizácia: 16. 06. 2011

KILIX Fa-dy

28.-29.05.2011 – Szekesfehervar

Sobota – Viera Staviarska – V1, CAC, CACIB, BOB

Nedela – Korozs Gabor, H – V1, CAC, CACIB, BOB

Gratulujem majiteľke :-)

Dňa 12. 06. som sa LUNOU Fa-dy zúčastnila Medzinárodnej výstavy psov v Komárome v Maďarsku. Luna si odniesla veľmi pekné výstavné ocenenia, ktorými rozpracovala maďarského šampióna krásy. Na tejto výstave sa predstavil aj náš odchovanec Kilix Fa-dy, ktorý získal 2 x výborný, 2 x CAC, 2 x CACIB a 1 x BOB.

Luna Fa-dy: výborná, CAC, CACIB, BOB, BOG II.

11. 06. 2011 usporiadal Slovenský klub chovateľov jazvečíkov v Sielnici špeciálnu výstavu jazvečíkov. Na tejto výstave som mala prihlásených 4 psov. Počasie nám vyšlo na jednotku, panovala výborná nálada. Každý z mojich psov si odniesol veľmi pekné výstavné ocenenie. Stretli sme sa aj s majiteľom nášho odchovanca Marca Fa-dy, ktorý získal 1,CC-J naj .pes v plemene víťaz plemena. Majiteľovi gratulujem a prajem ešte veľa výstavných úspechov.

Lina z Chotára v1,CC-J naj.suka v plemene
Marcus Fa-dy v1,CC-J naj .pes v plemene víťaz plemena
Karmenta Fa-dy v1,CC
Kamelot z Chotára v1,CC-J,naj.pes v plemene

V dňoch 4. - 5. 06. 2011 sa konali v Nitre dve medzinárodné výstavy psov. Obidva dni som mala prihlásenú len LUNU Fa-dy, ktorá získala veľmi cenné výstavné ocenenia, ktorými ukončila Šampióna krásy mladých. V sobotu získala Výborný 1, CAJC, Primus Slovakia junior,BOB Junior a v nedelu získala od zahraničnej rozhodkyni p. Witkowskej z Poľska Výborná 1, CAJC, BOB Junior. Na tejto výstave sa predstavil aj náš odchovanec KILIX Fa-Dy, ktorý získal 2 x CAC, 1 x CACIB, 1 x R.CACIB, 1 x BOB. Majiteľke gratulujem a prajem ešte veľa výstavných úspechov.

Aktualizácia: 18. 05. 2011

Dňa 14. - 15. 05. 2011 sa konala v Bratislave Medzinárodná výstava psov, kde sa predstavil náš odchovanec Kilix Fa-dy, ktorý si po oba dni odniesol krásne posudky a ešte krajšie tituly. V sobotu posudzoval český rozhodca Miloš Kašpar u ktorého získal V1, CAC, CACIB, kvalif. CRUT´S 2012, BOB a v nedeľu posudzoval taliansky rozhodca u ktorého si odniesol tituly V1, CAC, CACIB a BOB. Majiteľke gratuľujem k veľkému úspechu, želám ešte veľa výstavných ocenení a ďakujem za krásnu reprezentáciu mojej chovateľskej stanice.

Dňa 13. 05. 2011 som sa zúčastnila Klubovej výstavy jazvečíkov, ktorá sa konala v Bratislave. Rozhodcom bol slovenský rozhodca Vladimír Piskay. Na tejto výstave ma reprezentovali ako jazvečíky v mojom vlastníctve, tak aj moje odchovy. Za štandardných jazvečíkov nás reprezentovali Morfeus, Meggy, Lapaj, Luca a Fortuna a za trpaslíkov Jonathan Trias Duo. Na tejto výstave sa nám veľmi darilo, každý si odniesol svoj titul a darilo sa nám aj v záverečkách, kde sme si vybojovali titul najlepšej chovateľskej stanice.

1. miesto - najlepšia chovateľská stanica (z ľava do prava: Meggy, Morfeus, Luna, Fortuna)

Fortuna Fa-dy: V1, CAC, CC WUT, KV, BOB

Meggy Fa-dy: Veľmi nádejná

Morfeus Fa-dy: Veľmi nádejný, BIS dorastenec

súrodenci: Meggy a Morfeus

Luna Fa-dy: V1, CAJC, Klubový víťaz mladých, BIS JUNIOR

Aktuálny vrh: Charlotte Fa-dy x I.CH.Samson Bábočka admirál, z tohoto spojenia sa narodil 1 psík - Nabucco - rezervovaný14. 05. 2011 k nám prišla potešujúca správa, že Kilix Fa-dy sa stal JUNIOR CHAMPION SLOVAKIA, majiteľke Mgr. Agnes Tászli gratuľujem a želám ešte veľá výstavných úspechov.

šampionát tu

Aktualizácia: 26. 04. 2011

Dňa 20. 04. 2011 k nám prišla prekrásna správa z Holandska. Démonovi Fa-dy bol priznaný titul INTERCHAMPION. Majiteľke gratuľujeme ku krásnemu úspechu a ďakujem za výbornú reprezntáciu mojej chovateľskej stanice.

Dňa 16.4.2011 sa početná výprava papillonov a jeden Phaléne zúčastnila špecialnej klubovej výstavy papillonov, ktorá sa konala popri stredoeurópskej výstave čiváv v Poprade. Papillonov + phaléne posudzoval pán First Rafal z Poľska. Naši psíci sa nestratili a odniesli si aj tytuly Shamír de Pompadour v strednej triede výborný 1,CAC -splnil podmienky pre udelenie junior šampiona SK,chovný pes a naša odchovankyňa doma volaná Čiky -Chicquita Fa-dy ako jediný predstaviteľ plemena phaléne bola pánom rozhodcom pochválená a boli jej udelené tituly v tr.otvorenej výborná 1,CAC,KLUBOVý VÍŤAZ,BOB!!! chovná sučka. Najvyššie tituly si v plemene papillon odniesli súrodenci z chov.stanice Zuzky Nouzákovej Flamengo de Pompadour klub.víťaz, pes BOB a Francois de Pompadour klub.víťaz sučka.V záverečnej súťaži vyhrali prvé miesto v chovateľských skupinách papillonici  de Pompadour, v tejto skupine prezentoval chov Zuzky Nouzákovej aj náš Shamír de Pompadour. Srdečne ešte raz Zuzane gratulujem!!!


BOB

Chiquita - Phalene

chov. stanica "de Pompadour"

Klubový víťazi (pes a suka)

Shamir de Pompadour

Aktualizácia: 25. 03. 2011

V dňoch 19. - 20. 03. 2011 sa v Nitre konala Celoštátna výstava psov, kde sa v sobotu predstavili naši odchovanci a zástupcovia plemena jazvečíka dlhosrstého králičieho, ako aj dlhosrstého štandardného. Za králičích jazvečíkov sa predviedli Kilix Fa-dy výb.1 CAJC a Kassandra Fa-dy v.d a štandardoch Luna Fa-dy, ktorá v tr. mladých získala známku Výborný 2 a odniesla si krásny posudok od zahraničného rozhodcu p.Paunoviča zo Srbska. V nedelu sa predviedol náš papillon Shamír de Pompadour v.2 R.CAC-rozhodca Paunovič. Majiteľom našich odchovacov želám ešte veľa výstavných a pracovných úspechov.


Kilix Fa - dy

Shamir de Pompadour

Dňa 23. 01. 2011 sa konala Medzinárodná výstava psov v Trenčíne, kde sa predviedol náš odchovanec majiteľky Mgr. Tászli AgnesKilix Fa-dy (jazvečík dlhosrstý králičí) ktorý získal výstavné ocenenie Výborný 1, CAJC. Majiteľke prajeme ešte veľa výstavných úspechov.:-)


Kilix Fa-dy